» » » Крадіжка номерних знаків - неприємно, але не смертельно

Крадіжка номерних знаків - неприємно, але не смертельно

06 октября 2015   Инфо / Авто, мото   

Крадіжка номерних знаків - це велика неприємність для будь-якого водія, оскільки різко порушуються всі плани. Адже без номерів користуватися автомобілем неможливо, тому до виправлення ситуації доведеться відкласти усілякі поїздки, навіть найбільш термінові. Але як же вийти з такої ситуації при мінімальних втратах часу і нервів. Якщо у вас вкрали номери, перш за все, необхідно звернутися в ДАІ із заявою.

Слід також уважно оглянути машину і територію навколо неї, так як іноді викрадачі можуть залишити записку із зазначенням у ній умов повернення номерних знаків. Хоча в даний час, якщо вкрали номери з машини, то з викрадачами зовсім не обов'язково вступати в які-небудь переговори, оскільки без проблем можна виготовити дублікати. Однак поки ця послуга ще досить нова, деякі водії приймають рішення про перереєстрацію автомобіля, особливо, якщо це можна здійснити в тому населеному пункті, де водій проживає. Але при цьому варто знати деякі нюанси для того, щоб мати менше клопоту і трохи прискорити вирішення проблеми. А саме: краще не говорити про те, що вкрали держ номера, а заявити владі про те, що втратив держ номер. Це виключить процедуру виїзду міліції на місце події, ваш автомобіль не буде фігурувати в якості речового доказу в кримінальній справі. Звернення в УВС спричинить за собою проведення слідчо розшукових заходів, а це все час. Тому краще звернутися в МРЕВ і повідомити, що втратив номери. Після цього доведеться пройти перереєстрацію і отримати нові номери.

Є ще один спосіб виходу із ситуації, якщо номери зняли з машини - виготовлення їх дублікатів. Це ще простіше, ніж перереєстрації автомобіля. В даний час вже працюють компанії, причому легально, відповідно до чинного законодавства, з виготовлення дублікатів держ номерів. Процедура виготовлення дублікатів номерів дозволена державою, здійснюється вона в кілька етапів. Дублікати за своїм зовнішнім виглядом нічим не відрізняються від оригінальних номерів. Для того, щоб дізнатися, як можна замовити дублікат, достатньо звернутися в одну з організацій, що надають такі послуги, наприклад, ТОВ «Держномери». Ця компанія надає послуги не тільки жителям Києва, а й інших міст України. Умови замовлення, оплати, доставки і всі інші питання, пов'язані із замовленням дублікатів, можна з'ясувати, зайшовши на сайт компанії, яки знаходиться за адресою http://gos-nomera.com.ua/ua/poteryal-ukrali-nomera-mashiny.html.